KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224514
*
nr 1222 4514
Niklas Szuhodovszky
(f. 1975), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1999. Olja på pannå, 71x70 cm
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2018
kl 20:55:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/12 23:06:29
1
1.000 kr
9/12 16:20:20
2
1.100 kr
9/12 22:48:31
3
1.500 kr
10/12 00:32:58
2
1.300 kr
10/12 00:32:58
3
1.400 kr (Budbetjänt)
10/12 12:28:13
2
1.500 kr
10/12 12:28:13
3
1.500 kr (Budbetjänt)
10/12 20:33:17
4
2.000 kr
10/12 20:49:49
2
1.800 kr
10/12 20:49:49
4
1.900 kr (Budbetjänt)
10/12 20:50:01
2
Vinnande bud
10/12 20:50:48
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Niklas Szuhodovszky
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.
Läs mer om Niklas Szuhodovszky
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna niklas szuhodovszky olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Niklas Szuhodovszky
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Niklas Szuhodovszky
nr 1222 4514
Niklas Szuhodovszky
(f. 1975), Sverige
Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad 1999. Olja på pannå, 71x70 cm
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/12 23:06:29 | 1 | 1.000 kr |
9/12 16:20:20 | 2 | 1.100 kr |
9/12 22:48:31 | 3 | 1.500 kr |
10/12 00:32:58 | 2 | 1.300 kr |
10/12 00:32:58 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
10/12 12:28:13 | 2 | 1.500 kr |
10/12 12:28:13 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:33:17 | 4 | 2.000 kr |
10/12 20:49:49 | 2 | 1.800 kr |
10/12 20:49:49 | 4 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
10/12 20:50:01 | 2 | Vinnande bud |
10/12 20:50:48 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Niklas Szuhodovszky
Niklas Szuhodovszky, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1975.Läs mer om Niklas Szuhodovszky
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna niklas szuhodovszky olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37